Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów  ostatniego pięćdziesięciolecia wystąpi w And
Krzysztof Krawczyk wystąpi w Andrychowie kilka dni później niż zapowiadano

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów  ostatniego pięćdziesięciolecia wystąpi w Andrychowie. Z pczyczyn niezależnych od organizatora, zamiast 26 maja, kilka dni później.

Krzysztof Krawczyk to najbardziej znany polski artysta ostatniego pięćdziesięciolecia. Obdarzony charakterystycznym barytonem wokalista i kompozytor, podziwiany nie tylko za twórczość, ale i znakomity kontakt z publicznością. Odkąd w 1963 roku rozpoczął swoją karierę estradową, nie schodzi ze sceny po dziś dzień. Uwielbiany przez wiele pokoleń Polaków, znany na całym świecie.

Obsypywany nagrodami muzycznymi autor takich przebojów jak „Parostatek”, „Rysunek na szkle”, „Jak minął dzień”, „Pamiętam Ciebie z tamtych lat”, „Mój przyjacielu”, współpracujący nie tylko z polskimi, ale i z zachodnimi, czy amerykański wytwórniami fonograficznymi.

Artysta wystąpi wkrótce w Andrychowie. Jak informuje nas Anna PłonkaCentrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie, z przyczyn niezależnych od organizatora koncert Krzysztofa Krawczyka, który miał się odbyć 26 maja w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie zostaje przeniesiony na 30 maja. Zakupione bilety zachowują ważność, zwrot biletów następuje w miejscu ich zakupu.

Ceny biletów: 60 złotych (sala widowiskowa, rząd 1 – 9), 50 złotych  (sala widowiskowa, rząd 10 – 18, balkon). Sprzedaż biletów: MDK w Andrychowie, ul. Szewska 7, tel.: 33 875 31 05, 512 442 918, 530 474 008. Bilety online: www.kultura.andrychow.eu, www.kupbilecik.pl

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.