"Grzejemy dla Zosi Samosi ze Skawinek", pod takim hasłem redakcja portalu SaunaWadowice.pl we współpra
Saunowanie dla Zosi ze Skawinek na lek na SMA

"Grzejemy dla Zosi Samosi ze Skawinek", pod takim hasłem redakcja portalu SaunaWadowice.pl we współpracy z Radocza Park Hotel Active & Spa w Radoczy organizuje charytatywne wydarzenie saunowe, mające na celu wsparcie zbiórki na leczenie Zosi terapię genową przeciw SMA.

Dzięki uprzejmości hotelu Radocza Park, który udostępnia nieodpłatnie strefę saun na tę okoliczność,  21 stycznia  odbędzie się charytatywny wieczorek saunowy z cyklu "Aufgussy w Radoczy" będący częścią projektu "Wadowickie Spotkania Saunowe", którego organizatorem jest portal SaunaWadowice.pl

Wstęp na wydarzenie możliwy jest wyłącznie za wylicytowane bilety, które dostępne są m.in. na grupie licytacyjnej wspierającej zbiórkę dla Zosi oraz poprzez wpłatę do puszki na miejscu. Minimalna kwota wpłaty to 80 złotych od osoby

Link do wpłaty, w przypadku wylicytowania wejściówek na grupie licytacyjnej, należy następnie przesłać podczas dokonywania rezerwacji miejsca na wydarzenie na stronie organizatora.

Podczas wydarzenia organizowane będą też licytacje gadżetów saunowych od jego sponsorów, a także licytacje wejściówek do obiektów partnerskich Polskiego Towarzystwa Saunowego.

To dobra okazja by nie tylko wesprzeć potrzebującą dziewczynkę, ale także zintegrwać nieco lokalne środowisko saunowe oraz zacieśnić współpracę promocyjną między istniejącymi w powiecie wadowickim obiektami oferującymi kąpiele saunowe i promować lokalnie wysokie standardy saunowania – mówi nam Kamil Świątek - saunamistrz, Delegat na Walne Zebranie Delegatów Polskiego Towarzystwa Saunowego z obszaru województwa Małopolskiego, organizator akcji

Podczas wydarzenia ceremonie saunowe poprowadzi gość specjalny "Saunamistrz Tusik" - Mateusz Wroński z Limanowej, który przygotował rytuały i muzykę z inspiracjami góralskimi i słowiańskimi. Wśród nich m.in.  seans konopny oraz seans w stylu "total experience" z wszystkimi żywiołami, które poruszą do głębi Państwa zmysły.

Program wydarzenia obejmuje też m.in.
- naturalne olejki eteryczne i hydrolaty, różne napary (zarówno podawane standardowo na piec podczas aufgussów jak i do picia)
- seanse dymne
- kosmetykę saunową (maseczka do włosów, peeling, świeca do masażu)
- inhalację na katar i zatoki w saunie i poza nią, przy kominkach.

Podczas wydarzenia obowiązują zasady poprawnego saunowania wg standardów Polskiego Towarzystwa Saunowego (więcej TUTAJ).

Z uwagi na kameralny charakter zaplecza saunowego Gospdarza cyklu, liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Zapisy na stronie: https://www.saunawadowice.pl/wss-zapisy

Przypomnijmy, że Zosia Pająk ze Skawinek (gmina Lanckorona) zmaga się z SMA - rdzeniowym zanikiem mięśni. Niedawno Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że będzie refundowało Zolgensma "najdroższego leku świata" na chorobę SMA. Niestety, jednak ze względu na wprowadzone ograniczenia (przyjmowanie innego leku) Zosia nie kwalifikuje się na refundację...

Stąd ludzie dobrej woli dwoją się i troją organizując kolejne charytatywne wydarzenia, z których dochód przeznaczony jest na zbiórkę na lek. Także "Armia Oliwiera" po zakończonej sukcesem zbiórce, wszytkie swoje zasoby skierowała teraz na zbiórkę dla dziewczynki.

Zbiórka dla Zosi na platformie siepomaga.pl TUTAJ

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.