Tegoroczny sezon basenu otwartego w Andrychowie może być dłuższy i rozpocząć się wcześniej, mimo
Wkrótce otworzą basen otwarty w Andrychowie? Obiekt jest przygotowany na zimniejsze dni

Tegoroczny sezon basenu otwartego w Andrychowie może być dłuższy i rozpocząć się wcześniej, mimo niesprzyjającej pogody. Dlaczego?

Trwa lockdown i oprócz wielu branż gospodarki, zamknięte są również m.in. baseny, zarówno te kryte jak i na świeżym powietrzu. Kiedy zostaną ponownie uruchomione, na razie nie wiadomo.

Jak się okazuje, odkryty basen w Andrychowie jest przygotowano na dłuższy sezon, który może rozpocząć się nawet podczas chłodniejszych majowych dni. Wszystko to dzięki m.in.  wymienników ciepła wody, w które obiekt został wyposażony w ubiegłym roku a które sprawdziły się w poprzednim sezonie.

Wcześniej wodę podgrzewała aparatura umiejscowiona na panelach na dachu, jednak były z nią kłopoty.

Zarządca obiekty, czyli Zakład Gospodarki Komunalnej, dzięki współpracy z andrychowską elektrociepłownią, jest więc gotowy na przyjęcie chętnych do wypoczynku i pływania. Teraz wszystko w rękach rządu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 osa 2021-04-25 18:07
Jeżeli woda w basenie dużym jest tak zielona jak na zdjęciu , to dziękuję za pływanie w nim. Lepiej dajcie zdjęcie z wcześniejszych lat.;)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.