Orlik w Wadowicach otwiera się na inne formy zajęć. W każdą wakacyjną środę o godzinie 19:00 będ
Darmowe zajęcia z samoobrony i karate na Orliku!

Orlik w Wadowicach otwiera się na inne formy zajęć. W każdą wakacyjną środę o godzinie 19:00 będą odbywały się darmowe, otwarte zajęcia z samoobrony MDS. Będzie można także spróbować swoich sił w karate.

Kurs samoobrony to propozycja dla wszystkich kobiet, ale także mężczyzn z gminy Wadowice, którzy chcą czuć się bezpiecznie. Bezpłatne zajęcia na orliku (dla osób powyżej 15 lat) ruszyłyy od początku lipca. Uczestnicy dowiedzą się na nich m.in. jak się bronić, jak nie wpaść w panikę w sytuacji kryzysowej, jaką postawę przyjąć, a jakich błędów unikać.

Zajęcia będzie prowadził nieodpłatnie Rafał Czapla, który od 37 lat uprawia sztuki walki. Od 26 lat jest instruktorem Karate, szkoleniowcem systemu samoobrony MDS (Mastro Defence System) oraz prezesem Wadowickiego Klubu Sportowego SEIDO KARATE. Prowadzi ponadto treningi z Kobudo, Iaido i Kenjutsu.

Nasz program zajęć to markery zagrożenia i ich interpretacja, identyfikacja sytuacji niebezpiecznych oraz realna samoobrona Mastro Defence System – zapowiada Rafał Czapla.

W trakcie zajęć będzie można także spróbować swoich sił w Seido Karate.

Więcej informacji można uzyskać u Kyoshi Rafała Czapli pod numerem telefonu 602 526 568.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 lol 2020-07-02 11:50
A czy to czasem nie przeszkodzi w budowie "Areny Idiotów" ?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.