Dobra wiadomość! Punk przedszkolny Stowarzyszenia "Dać Szansę" w Wadowicach wkrótce będzie mieć w
Dać Szansę będzie mieć wkrótce nowy plac zabaw!

Dobra wiadomość! Punk przedszkolny Stowarzyszenia "Dać Szansę" w Wadowicach wkrótce będzie mieć w Choczni nowy plac zabaw z którego będą mogły korzystać przedszkolaki zarówno ze stowarzyszenia jak i lokalnej społeczności.

Od roku  Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Dać Szansę" prowadzony przez Stowarzyszenie "Dać Szansę" w Wadowicach cieszy się nową siedzibą w Choczni. Budynek został wyremontowany i wyposażony, ale przedszkolakom do szczęścia brakowało placu zabaw na którym wraz z dziećmi z lokalnej społeczności mogłyby skorzystać z radosnej płaszczyzny integracyjnej.

Ich marzenie wkrótce się spełni! W ramach programu "Tu Mieszkam, Tu Zmieniam" (edycja 1/2018) realizowanego przez Fundację Santander Bank Polska, zostały zakupione 3 urządzenia dla dzieci – bujak-motor, podwójny bujak na sprężynie oraz cymbałki. Już wkrótce dzieci będą mogły z nich skorzystać i rozpocząć zabawę na swoim nowym placu zabaw.

Plac zabaw będzie dedykowany dzieciom z niepełnosprawnościami (w szczególności dzieciom z autyzmem oraz niepełnosprawnością sprzężoną), które potrzebują wzmocnionej stymulacji zmysłów: wzroku, węchu oraz dotyku i orientacji w przestrzeni. Plac będzie dostępny również dla dzieci zdrowych (np. rodzeństw, przyjaciół i kolegów z sąsiedztwa naszych przedszkolaków), których obecność wprowadzi do zabawy na świeżym powietrzu element integracyjny.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Ada 2019-03-25 11:40
Tylko czy znów nie będzie ich sołtys przepędzał.
Cytować
+2 #2 Sołtys 2019-03-25 15:38
Cytuję Ada:
Tylko czy znów nie będzie ich sołtys przepędzał.

Sołtys nikogo nie przepędzał. Masz złe informacje. A to co ten dziennikarz napisał to stek bzdur.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.