W sobotę (6.04) w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury gratka dla fanów planszówek i imprez te
WCK znowu zaprasza na turniej w Eurobusinessie

W sobotę (6.04) w sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury gratka dla fanów planszówek i imprez tematycznych: kolejna edycja Turnieju Eurobiznes, tym razem w wiosennym stylu lat 50’ i 60’! Świetna zabawa, niezwykła atmosfera, nowe znajomości i przekąski dla każdego!

To już czwarta edycja wydarzenia. Wcześniej, komplet uczestników bawił się podczas Wieczoru Eurobiznes w stylu lat 90’ (luty 2016), Wieczoru Monopoly Wadowice w stylu lat 20’ i 30’ (grudzień 2016) i Wieczoru Eurobiznes w stylu lat 80' i 90' (luty 2018). Sukces tych imprez zainspirował twórców wydarzenia – Wolontariuszy WCK – do stworzenia kolejnego turnieju, tym razem w atmosferze przełomowych lat 50' i 60! Oryginalny klimat tych lat zapewnią nam kostiumy, scenografia i muzyka.

Gorąco zachęcamy do przebrania się w stroje z lat 50’ i 60’! Za stylizację czeka bonus w postaci dodatkowych pieniędzy podczas rozgrywki oraz nagrody! – mówią Wolontariusze.

Turniej będzie się odbywać przy użyciu klasycznych planszy „Eurobusiness” (czyli wykluczone są gry typu „Monopoly”, „Wielki Biznes” itp.). Od początku wydarzenia przy każdym stole grać będą 4 osoby, a sam Turniej podzielony będzie na trzy etapy: pierwsza rozgrywka, półfinał i wielki finał. Pod koniec pierwszego etapu, z każdego stołu wybierany jest najbogatszy gracz, który przechodzi do półfinału, później natomiast trzech najlepszych graczy trafi do finału. Po rozstrzygnięciu pierwszego etapu, gracze pozostający przy stole mogą kontynuować grę – spośród nich po półfinale zostanie wybrany najbogatszy „lucky loser”, który dołączy do stołu finałowego! Do dyspozycji będzie również bufet z kawą, herbatą i klimatycznymi przekąskami oraz inne gry planszowe.

Udział w imprezie wynosi tylko 5 złotych, a turniej skierowany jest do osób od lat 14 do 114. Warto szczególnie podkreślić, iż ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy! Trwają one do 3 kwietnia, a można dokonywać ich TYLKO w sekretariacie Wadowickiego Centrum Kultury indywidualnie lub grupowo rezerwując cały stolik. Organizatorem turnieju jest Wadowickie Centrum Kultury oraz Wolontariat WCK.

Więcej informacji na profilu Facebook Wolontariatu WCK.

(JS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.