Kolejny rok harcerski nie rozpoczął się jeszcze na dobre, a już w sobotę (2.09) grupa zuchów i harc
Im nie straszny deszcz. Przejechali na dwóch kółkach 40 km

Kolejny rok harcerski nie rozpoczął się jeszcze na dobre, a już w sobotę (2.09) grupa zuchów i harcerzy Hufca Ziemi Wadowickiej stanęła na starcie XIII Hufcowego Rajdu Rowerowego. Padało jak z cebra, co nie przeszkodziło im zrobić na dwóch kółkach prawie 40 km.

Tradycyjnie rajdowicze ruszyli spod siedziby hufca przy ulicy Teatralnej 2  w Wadowicach. Pomimo niesprzyjającej pogody uczestnikom udało się pokonać na dwóch kółkach prawie 40 kilometrów.

Trasa rajdu prowadziła przez Tomice, Frydrychowice, Inwałd, Chocznię, Zawadkę, Gorzeń Górny  i Jaroszowice. Cała ekipa rajdowa sfotografowała się na dziedzińcu warowni w Inwałdzie. Przy Szkole Podstawowej nr 1 w Choczni na uczestników Rajdu czekał poczęstunek oraz możliwość wylosowania nagród przygotowanych przez organizatorów. Poza tym każdy uczestnik otrzymał kamizelkę odblaskową.

Koordynatorką minionej edycji była pwd. Izabela Adamczyk. Przedsięwzięcie było współfinansowane przez gminę Wadowice.

(SK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.