Ważna informacja dla udających się na Leskowiec i Groń Jana Pawła II. W weekend jedna z tras prowadz
W weekend znowu będą się strzelać. Zamknięty szlak na Leskowiec

Ważna informacja dla udających się na Leskowiec i Groń Jana Pawła II. W weekend jedna z tras prowadząca przez przysiółek Polana będzie zamknięta dla turystów.

Ważna informacja dla turystów i piechurów. Jak informują nas organizatorzy  imprez ASG (Air Soft Gun: strzelanie się replikami prawdziwej broni kulkami plastikowymi) z FORTasg.pl w piątek (15.09) i sobotę (16.09) nie będzie możliwe dojście do szlaku prowadzącego na Leskowiec i Groń Jana Pawła II od strony przysiółka Polana w Jaszczurowej.

Będzie to impreza w stylu karteli narkotykowych. Cała akcja dzieje się w San Escobar, w południowej Ameryce. Pojawi się w niej wojsko, które będzie szukało i będzie próbowało zamknąć plantacje kokainy w pobliskiej dżungli. Na pomoc kartelom ruszy komunistyczna partyzantka — informują nas organizatorzy.

W związku z tym teren na którym będzie odbywała się impreza zostanie odpowiednio oznaczony i będą znajdować się informacje o zakazie wstępu osobom postronnym. W niedzielę (17.09) szlak będzie już czynny.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.