Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin Trzy plus uroczyście otwarło swoje biuro na Osiedlu XX-lecia 1
Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin Trzy plus otwarło swoje biuro

Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin Trzy plus uroczyście otwarło swoje biuro na Osiedlu XX-lecia 1. Nie zabrakło przecięcia wstęgi, integracji i skromnego poczęstunku.

W sobotę (05.09) o godzinie 14:00 Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin Trzy plus otwarło swoje pierwsze biuro, które znajduje się w bloku na Osiedlu XX-lecia 1. Remontem lokalu zajęli się członkowie koła, w sfinansowaniu pomogła gmina Wadowice.

Nie zabrakło uroczystego przecięcia wstęgi, integracyjnych rozmów, zabaw a także skromnego poczęstunku, w którym uczestniczyli członkowie koła, zaproszeni goście oraz dzieci.

W biurze będą się spotykać rodziny Wadowickiego Koła Związku Dużych Rodzin Trzy plus, będą mogli tu też znaleźć pomoc wszyscy potrzebujący.

Wadowickie Koło Związku Dużych Rodzin Trzy plus powstało w lutym 2015 roku. Jego główne założenia i zadania to integracja i reprezentowanie interesów rodzin, a zwłaszcza rodzin wielodzietnych posiadających troje i więcej dzieci.

Środowisko rodzin wielodzietnych w naszej gminie jest liczne i dosyć zróżnicowane między innymi pod względem materialnym, więc założyciele koła postanowili zintegrować się nie tylko wokół problemów bytowych, z którymi w ogromnej mierze borykają się  rodziny wielodzietne w naszym kraju, ale również pragną kreować pozytywny obraz wielodzietności, która w naszym społeczeństwie wciąż kojarzona jest z patologią.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+6 #1 Olo 2020-09-06 14:25
Teraz można pokazać palcem na ulicy pisiorow i ich dzieci
Cytować
+10 #2 boboj 2020-09-06 14:59
- dlaczego na otwarciu nie było żadnego oficjela. Chłopiec z Łączan się nie pofatygował. Jak nie przyjedzie jakiś ważny oficjel z Warszawy, to Bartuś z miłośnikiem flamingów mają w tyłku takie imprezy. Jedyny poseł, który się w powiecie na takich imprezach pokazywał, to był Brynkus. Pisiory mimo gromkiego pokrzykiwania, że wspierają wielodzietne rodziny, to jak się trzeba wysilić, to ich nie ma.
Cytować
-15 #3 PoPO 2020-09-06 16:07
Tylko idioci mogą pisać takie komentarze.Braw o wy !
Cytować
+3 #4 Ja 2020-09-06 16:34
Nie wierze......
Cytować
+5 #5 DAREK.S 2020-09-06 20:04
Na zdieciu 2 gęby są znane to menele i nieroby i tylko liczą na łaskę opieki społecznej.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.