Trwa remont mostu nad Wieprzówką w Andrychowie, leżącego w ciągu ulicy Beskidzkiej. Potrwa do końca
Na Wieprzówce powstała tymczasowa drewniana kładka dla pieszych

Trwa remont mostu nad Wieprzówką w Andrychowie, leżącego w ciągu ulicy Beskidzkiej. Potrwa do końca roku, kierowców do tego czasu czekają objazdy. Dla pieszych wybudowano zastępczą, drewnianą kładkę.

Z początkiem lipca rozpoczęła się przebudowa mostu na Wieprzówce, leżącego w ciągu ulicy Beskidzkiej, za rondem Solidarności w Andrychowie. Remont wykonuje Zarząd Dróg Wojewódzkich w Krakowie.

Po korkach w mieście widać, że dla kierowców jeżdżących przez Andrychów, to ciężki czas, bo most został całkowicie zamknięty dla ruchu. Mieszkańcy Sułkowic, Targanic, Nowej Wsi i Kocierza muszą korzystać z objazdów  od ulicy Krakowskiej przez Żwirki i Wigury do Tkackiej lub od strony  Roczyn, albo z drugiej – od Sułkowic Środkowych przez ulicę Centralną. Tą ostatnią trasą mogą  jeździć tylko auta osobowe i o niskim tonażu.

Przebudowa przeprawy potrwa do końca tego roku. Dla pieszych zbudowano tymczasową, drewnianą kładkę, po której mogą oni przechodzić na drugi brzeg Wieprzówki. Tak się ona prezentuje:

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.