Na jednym z wadowickim osiedli stanęło coś, czego chyba jeszcze nie było w naszym powiecie: samoobsł
Na wadowickim osiedlu stanęła... samoobsługowa myjnia dla psów!

Na jednym z wadowickim osiedli stanęło coś, czego chyba jeszcze nie było w naszym powiecie: samoobsługowa myjnia dla psów!

Taka ciekawostka, chyba warta odnotowania, bo z tego co wiemy, czegoś takiego jeszcze nie było w naszym powiecie. Na Alei Wolności, tuż przy bloku nr 24 na górnej części Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach stanęła niedawno... samoobsługowa myjnia dla psów!

W sobotę (18.07) odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie biznesu. W niewielkim budynku zainstalowano punkt, w który, podobnie jak np. w myjni samochodowej, korzystając z różnych trybów mycia, można umyć swojego czworonoga. Koszt to 2 złote za minutę. Detergenty, jak informuje właścicielka, są całkowicie bezpiecznie dla zwierzaków. Psa po wszystkim można też wysuszyć.

Maszyna do kąpania psów jest specjalnie przystosowana do tego rodzaju czynności i jest zaprojektowana tak, aby służyła zarówno psu, aby się mniej stresował podczas kąpieli jak również jego właścicielowi, który doceni wygodę bo szybko i sprawnie wykąpie swojego pupila. Skąd w ogóle pomysł na taki interes?

Jesteśmy posiadaczami dwóch Owczarków niemieckich. Wykąpanie ich w domowych warunkach nie jest łatwym zadaniem i stanowi nie lada wyzwanie. Stąd właśnie powstał pomysł na samoobsługową myjnie, w której w komfortowych warunkach i w dogodnej dla siebie porze można samodzielnie wyczesać i wykąpać psa, oszczędzając tym sposobem swoją wannę przed zarysowaniem i unikając sprzątania całej łazienki – informują nas właściciele biznesu.

Podobne myjnie można spotkać już w Polsce, m.in. w Krakowie. Jak się okazuje, "psia myjnia" w Wadowicach to nie ostatnie słowo właścicielki.

Możemy zdradzić, że kolejna samoobsługowa myjnia dla psów będzie w Czańcu i to już niebawem! – dodają właściciele.

Jak wam sie podoba taki pomysł? Kto już korzystał?

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Wiejski 2020-07-20 20:53
Menelstwo sie wreszcie umyje. Pulek śmierdzi
Cytować
+16 #2 Joanna 2020-07-20 21:15
super pomysł.
Cytować
+15 #3 Xxnnx 2020-07-20 22:08
Korzystaliśmy z naszym owczarkiem
Super pomysł :-)!
Cytować
+13 #4 Lucyna 2020-07-21 00:30
Fantastyczny pomysł :D czekamy na otwarcie takiej myjni w całej POLSCE!
Cytować
+10 #5 Macio 2020-07-21 11:20
Pomysł fajny,ciekawe jak się u nas przyjmie.
Cytować
+6 #6 bezprzebaczenia@inte 2020-07-21 11:57
Kota podobno też można wykąpać.
Tylko nie wykręcać!!
Cytować
-3 #7 Prawda 2020-07-21 12:54
Już myślałem że to pomysł obecnego włodarza nawet miałem pochwalić :o
Bo przecież poprzedni włodarz umieścił pojemniki z woreczkami żeby właściciele czworonogów mogli zbierać po nich prawda ?
(Co prawda pewien antypolak z pieprzem do teraz nie umie z tego korzystać hah)
A tu wychodzi że ciul dalej pozostaje ciulem z łaczan hah
pozdrawiam
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.