Policjanci drogówki zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Tomice. Miał pecha: jak się okazało w al
Po pijaku i z sądowym zakazem kierowania pojazdami

Policjanci drogówki zatrzymali 35-letniego mieszkańca gminy Tomice. Miał pecha: jak się okazało w alkomat wydmuchał ponad 2 promile a do tego posiadał sądownie orzeczony zakaz kierowania pojazdami.

Do zdarzenia doszło w czwartek (16.02) około godziny 21:30 w miejscowości Łączany. Tam policjanci do kontroli drogowej zatrzymali kierującego volkswagenem golfem.

W trakcie wykonywanych czynności stwierdzili, iż z ust kierowcy wyczuwalna jest wyraźna woń alkoholu. W związku z czym kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu — poinformowała nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Ale to nie wszystko. Jak się okazało prowadził swój samochód mając już  sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz odpowie za popełnione czyny przed sądem.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-2 #1 Trzysta45 2017-02-17 13:41
Do odwarznych sviat nalezy !!!
Kier P.Premier nie mial zakazu, nie mial promili a spowodoval vypadek !!
Wniosek: alkochol nie vplyva na KONIECNOSC SPVODOVANIA VYPADKU ???? :D :lol:
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.