19-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując swoim samochodem uszkodził na parkingu na jednym z o
19-letni mieszkaniec naszego powiatu rozbił trzy auta na parkingu w Kętach

19-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego kierując swoim samochodem uszkodził na parkingu na jednym z osiedli w Kętach aż trzy samochody. Został ukarany mandatem, zabrano także dowód rejestracyjny jego pojazdu.

Do zdarzenia doszło we wtorek (22.11) o godzinie 13:30 na jednym z parkingów na osiedlu Wyszyńskiego w Kętach. Jak ustalili policjanci, 19–letni kierowca samochodu volkswagen, wyjeżdżając z parkingu uderzył w trzy zaparkowane samochody: fiata, dacie oraz toyotę.

Przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej usterka techniczna pojazdu. Ze względu na stan samochodu, kierującemu, mieszkańcowi powiatu wadowickiego, zabrano dowód rejestracyjny a za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym.

Mundurowi przypominają o tym, że to na kierowcy ciąży obowiązek sprawdzenia przed jazdą stanu technicznego pojazdu m.in. stanu ogumienia, hamulców, działania układu kierowniczego, oświetlenia czy płynów eksploatacyjnych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 yanek 2022-11-23 17:20
bardzo podoba mi się kolejny raz to określenie "mieszkaniec naszego powiatu"
jakby kolizja była w Mielnie, kto to widział z Wadowic do Kęt jechać
Cytować
0 #2 Ed 2022-11-23 17:40
Cytuję yanek:
bardzo podoba mi się kolejny raz to określenie "mieszkaniec naszego powiatu"
jakby kolizja była w Mielnie, kto to widział z Wadowic do Kęt jechać

A co dopiero z Andrychowa do Kęt.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.