Policja szukała kierowcy volkswagena arteona, który swoim samochodem zdemolował sporo zaparkowanych sa
Rajd kierowcy volkswagena. Zniszczył sporo zaparkowanych samochodów

Policja szukała kierowcy volkswagena arteona, który swoim samochodem zdemolował sporo zaparkowanych samochodów przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie i uciekł z miejsca zdarzenia.

Przykra niespodzianka spotkała kilku właścicieli samochodów zaparkowanych przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. W niedzielę (21.02) rano kierowca volkswagena arteona na krakowskich rejestracjach, jadąc najprawdopodobniej ze sporą prędkością, stracił panowanie nad swoim pojazdem i uszkodził 8 zaparkowanych tutaj innych samochodów.

Uderzenia były spore, volkswagen został mocno uszkodzony, wyrwane zostało z niego prawe przednie koło. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Policja szukała go kilkadziesiąt minut. Poszukiwania zakończyły się sukcesem.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, mężczyzna został zatrzymany w miejscu zamieszkania. Był nietrzeźwy: w alkomat wydmuchał 1,4 promila alkoholu. To mieszkaniec gminy Andrychów, który jak się okazało, posiada również, decyzją sądu, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grozi mu 5 lat więzienia za jazdę po pijaku i niestosowanie się do wyroków sądu. odpowie również za zniszczone pojazdy.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+21 #1 Roar 2021-02-21 15:57
Dowalic cwelowi taka karę aby do końca życia pamiętał
Cytować
+11 #2 Serwis ACO 2021-02-21 19:02
Co za kur*a matoł jeba*y upierdo*ił bym mu łeb u samych jaj. Nieumie to niech niepije. A za narkotyki powinni zamykać na dożywocie to szybko by się nauczyli.
Cytować
+6 #3 Nela 2021-02-21 20:57
W takim modelu vw to pewnie różnych systemów i asystentów od groma, ale mózgu u kierowcy nic nie zastąpi.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.