W nocy strażacy gasili w Sułkowicach kotłownię w budynku mieszkalnym. Z kolei nad ranem w Brzeźnicy
Pożar warsztatu lakierniczego. Ogień w kotłowni

W nocy strażacy gasili w Sułkowicach kotłownię w budynku mieszkalnym. Z kolei nad ranem w Brzeźnicy w ogniu stanął warsztat lakierniczy.

Pracowita noc i poranek dla strażaków. W nocy służby ratunkowe zostały poinformowane o pożarze w budynku przy ulicy Turystycznej w Sułkowicach (gmina Andrychów). W ogniu stanęła cała kotłownia. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Sułkowice-Łęg, OSP Sułkowice-Bolęcina, pogotowie energetyczne i policję.

Po kilkudziesięciu minutach udało opanować się żywioł i uratować budynek.  Poza kotłownią, uszkodzonymi instalacjami w tym pomieszczeniu, nie było  innych strat.

Kilka godzin później, w sobotę (13.01) przed 7:00 rano w Brzeźnicy interweniowali strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie ochotnicy z OSP Marcyporęba, OSP Brzeźnica, OSP Brzezinka, OSP Chrząstowice i OSP Kopytówka. W ogniu stanął tutaj warsztat lakierniczy przy drodze krajowej nr 44.

 

(PK)
(zdjęcie: OSP Marcyporęba)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.