W Targanicach na krętej drodze prowadzącej przez Przełęcz Kocierską zderzyły się dwa samochody oso
Zderzenie w Targanicach, kolizja w Sułkowicach

W Targanicach na krętej drodze prowadzącej przez Przełęcz Kocierską zderzyły się dwa samochody osobowe. Z kolei w Sułkowicach doszło do zderzenia osobówki z kursowym busem. Policja apeluje o ostrożność za kierownicą.

We wtorek (12.09) od rana pada deszcz i z tego powodu na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Po południu na krętej drodze w Targanicach, prowadzącej przez Przełęcz Kocierską, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce zadysponowano policję, strażaków z JRG Andrychów, OSP Sułkowice Łęg i OSP Targanice Górne. Na szczęście oprócz uszkodzonych samochodów, nic nikomu się nie stało.

Z kolei po godzinie 16:00 w Sułkowicach na skrzyżowaniu ulic  Nawieśnickiej ze Wspólną, w rejonie przystanku, doszło do zderzenia samochodu osobowego z kursowym busem. Na miejsce zadysponowano policję, strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Sułkowice Łęg a także Zespół Ratownictwa Medycznego.

Policja ustala okoliczności tych zdarzeń i apel do kierowców o ostrożność za kierownicą.

(PK)
(zdjęcie: OSP Sułkowice Łęg)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.