Policja została powiadomiona o kolejnej nielegalnej plantacji marihuany w powiecie wadowickim. Tym razem
Kolejna plantacja marihuany w powiecie wadowickim zlikwidowana

Policja została powiadomiona o kolejnej nielegalnej plantacji marihuany w powiecie wadowickim. Tym razem 27 krzewów rosło w gminie Lanckorona. Poszukiwany jest plantator.

Kilka dni temu kalwaryjscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie gminy Lanckorona ma się znajdować nielegalna uprawa konopi indyjskich.

Policjanci udali się we wskazane miejsce, położone na uboczu miejscowości, gdzie w lesie ujawnili 20 wiader, w których rosło 27 sztuk krzewów marihuany. Rośliny były w różnym stanie rozrostu od 60 cm do 140 cm. Wszystkie krzewy zostały zabezpieczone — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W tej chwili mundurowi poszukują właściciela plantacji. Za uprawianie marihuany grozi mu nawet 3 lata więzienia. Co ciekawe, w ostatnim czasie policja ujawniła w powiecie wadowickim już trzy takie plantacje.


(MG)
(zdjęcie: KPP Wadowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 koko 2017-09-13 06:03
recze precz od rolnikow -bolszewiki jedne
Cytować
0 #2 Piotrek 2017-09-13 11:54
27 krzewów - tak rzeczywiście plantacja...
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.