Na terenie gminy Mucharz odbędzie się charytatywny bieg koleżeński dla dwóch młodych chłopców Kac
Charytatywny bieg dla Kacpra i Karola. Dołączycie?

Na terenie gminy Mucharz odbędzie się charytatywny bieg koleżeński dla dwóch młodych chłopców Kacpra Jędryjasa (17 lat) i Karola Jończy (16 lat). Przyłączyć może się każdy.

W niedzielę (10.10) na terenie gminy Mucharz odbędzie się charytatywny bieg koleżeński. Podczas niego odbędzie się zbiórka  dla dwóch młodych chłopców Kacpra Jędryjasa (17 lat) i Karola Jończy (16 lat), mieszkańców tej gminy, na leczenie, rehabilitację, dojazd, pobyt w szpitalu i inne koszt związane z ich leczeniem.

Bieg odbędzie się na dystansie 5 kilometrów, start godzina 10.00  przy Domu Kultury w Świnnej Porębie. Zapisy Marta Czechowicz telefon 508 789 248.
Z kolei marsz nordic walking na dystansie 5 kilometrów wystartuje o godzinie 14:00 od świetlicy wiejskiej w Mucharzu. Zapisy u pracowników GOKiC Mucharz.

Po biegu odbędzie się charytatywny koncert "Dzieci i młodzież dla Kacpra i Karola" który odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Mucharzu.

Zbiórka odbędzie się do puszek podczas biegu, marszu i koncertu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 sacasc 2021-10-04 16:46
anjay
anjay
anjay
anjay
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.