W wypadku w Głogoczowie (powiat Myślenicki) zginął tragicznie Jacek Felsch, znany piłkarz, w przesz
W wypadku zginął znany piłkarz Jacek Felsch, były zawodnik Kalwarianki, Iskry i Beskidu

W wypadku w Głogoczowie (powiat Myślenicki) zginął tragicznie Jacek Felsch, znany piłkarz, w przeszłości m.in. zawodnik Kalwarianki,  Iskry Klecza Dolna czy Beskid Andrychów. Miał 47 lat.

Bardzo smutna wiadomość, również dla lokalnego świata sportu. W sobotę (2.10) około godziny 20:30 na drodze krajowej nr 7 w Głogoczowie (powiat myślenicki) doszło do tragicznego wypadku. Samochód potrącił tutaj pieszego. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby, w tym również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Zmarłym okazał się 47-letni Jacek Felsch, znany piłkarz. Pochodził z Kobiernic (powiat bielski), był bramkarzem, w przeszłości reprezentował wiele klubów, także w tych w naszym regionie, m.in. Kalwariankę, Iskrę Klecza Dolna, czy Beskid Andrychów. W trakcie zawodowej kariery był też m.in. golkiperem Cracovii. Ostatnio pracował jako trener młodych bramkarzy w BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Felsch wraz z kolegami wracał z piłkarskiego turnieju oldbojów w Myślenicach. 47-latek po opuszczeniu pojazdu wyszedł na drogę w niedozwolonym i nieoświetlonym miejscu, gdzie został potrącony przez nadjeżdżający samochód

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 Kibic 2021-10-03 15:28
Nauczcie się szanować ludzi tak szybko odchodzą - wieczne odpoczywanie.
Cytować
+5 #2 riki 2021-10-04 10:16
Bardzo dobrze wspominam grę pana Jacka w naszym klubie, dużo profesjonalizmu na boisku.
Co do wypadku, niestety bardzo nieodpowiedzial ne zachowanie, przechodzić przez cztery pasy ruchu, jeszcze na tak ruchliwej drodze.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.