W wypadku w Głogoczowie (powiat Myślenicki) zginął tragicznie Jacek Felsch, znany piłkarz, w przesz
W wypadku zginął znany piłkarz Jacek Felsch, były zawodnik Kalwarianki, Iskry i Beskidu

W wypadku w Głogoczowie (powiat Myślenicki) zginął tragicznie Jacek Felsch, znany piłkarz, w przeszłości m.in. zawodnik Kalwarianki,  Iskry Klecza Dolna czy Beskid Andrychów. Miał 47 lat.

Bardzo smutna wiadomość, również dla lokalnego świata sportu. W sobotę (2.10) około godziny 20:30 na drodze krajowej nr 7 w Głogoczowie (powiat myślenicki) doszło do tragicznego wypadku. Samochód potrącił tutaj pieszego. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby, w tym również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Zmarłym okazał się 47-letni Jacek Felsch, znany piłkarz. Pochodził z Kobiernic (powiat bielski), był bramkarzem, w przeszłości reprezentował wiele klubów, także w tych w naszym regionie, m.in. Kalwariankę, Iskrę Klecza Dolna, czy Beskid Andrychów. W trakcie zawodowej kariery był też m.in. golkiperem Cracovii. Ostatnio pracował jako trener młodych bramkarzy w BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Felsch wraz z kolegami wracał z piłkarskiego turnieju oldbojów w Myślenicach. 47-latek po opuszczeniu pojazdu wyszedł na drogę w niedozwolonym i nieoświetlonym miejscu, gdzie został potrącony przez nadjeżdżający samochód

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 Kibic 2021-10-03 15:28
Nauczcie się szanować ludzi tak szybko odchodzą - wieczne odpoczywanie.
Cytować
+5 #2 riki 2021-10-04 10:16
Bardzo dobrze wspominam grę pana Jacka w naszym klubie, dużo profesjonalizmu na boisku.
Co do wypadku, niestety bardzo nieodpowiedzial ne zachowanie, przechodzić przez cztery pasy ruchu, jeszcze na tak ruchliwej drodze.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.