To może cieszyć się sporym zainteresowaniem. Klub Sportowy Beskid Andrychów organizuje Strefę Kibica
Strefa kibica z telebimem na stadionie. Andrychów przygotowuje atrakcję dla miłośników piłki na Euro

To może cieszyć się sporym zainteresowaniem. Klub Sportowy Beskid Andrychów organizuje Strefę Kibica na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – UEFA EURO 2020. Będzie duży telebim i inne atrakcje dla kibiców piłki nożnej.

Niedługo startują Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej – UEFA EURO 2020. W Andrychowie będzie można je zobaczyć na dużym ekranie: Klub Sportowy Beskid Andrychów organizuje Strefę Kibica na swoim stadionie przy ulicy Kościuszki.

Jak informuje klub, w strefie będzie można zobaczyć wszystkie spotkania mistrzostw. Pierwsze już 11 czerwca (Turcja-Włochy). Mecze będzie można oglądać na telebimie o powierzchni 30 m2!

Wstęp będzie kosztował 10 złotych od osoby. Do Strefy Kibica za darmo będą mogły wejść dzieci poniżej 10 roku życia. Będzie także możliwość wykupienia karnetu na wszystkie spotkania. Jego koszt to 100 złotych.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.