Alimenty w trakcie pandemii Covid-19? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio
Alimenty w trakcie pandemii Covid-19
artykuł sponsorowany

Alimenty w trakcie pandemii Covid-19? Tego i nie tylko tego dowiesz się w oddziale Kancelarii „Actio” w Wadowicach. W czwartek bezpłatne porady prawne nie tylko w tej sprawie!

Do tej pory nie wydano żadnych nowych zaleceń co do obowiązku alimentacyjnego w trakcie trwania drugiej fali pandemii, dlatego należy przyjąć, że stanowisko, przede wszystkim Rzecznika Praw Obywatelskich wydane w tej sprawie w trakcie trwania pierwszej fali Coivid-19 jest wciąż aktualne.

Zapraszamy zatem do lektury tekstu pt. „Alimenty w trakcie pandemii Covid-19”, opublikowanego w serwisie kraków-rozwody.pl, w którym przedstawiono stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w zakresie obowiązku alimentacyjnego w trakcie trwania pandemii.

Przy okazji zapraszamy również do zapoznania się z tekstem pt.: Kontakty z dziećmi w czasie pandemii COVID-19”, który przedstawia stanowisko Ministerstwa Sprawiedliwości dotyczące realizacji kontaktów z dzieckiem w trakcie trwania pandemii.

Wszystkich zainteresowanych problematyką prawa rodzinnego zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu, który znajduje się pod tym linkiem à https://krakow-rozwody.pl/

Jesteśmy również dostępni na Facebooku. Na FB znajdziecie nie tylko najnowsze artykuły i wpisy, ale również dodatkowe informacje dotyczące często bieżących wydarzeń mających wpływ na prawo rodzinne.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia nas na: https://www.facebook.com/rozwodykrakow/

Pamiętaj, że w każdy czwartek możesz uzyskać Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Dzwoń jak najszybciej, bo liczba miejsc na Bezpłatną Poradę Prawną jest ograniczona.

Jeżeli chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Jeżeli jesteś z Wadowic lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 16, Centrum Handlowe „HEUREKA”, piętro II.

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl