Parkowanie na schodach, ścieżce rowerowej, trawniku, chodniku, przystanku autobusowym, skrzyżowaniu i
Mistrzowie parkowania 82

Parkowanie na schodach, ścieżce rowerowej, trawniku, chodniku, przystanku autobusowym, skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem parkowanie na schodach, trawniku, chodniku, przystanku autobusowym, skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych.

Schody i chodnik na górnej części Osiedla Pod Skarpą w Wadowicach i porzucone osobówki.  Fantazyjnie trzeba przyznać... Nadesłał Grzesiek.

 

Ruchliwy chodnik na ulicy Słowackiego do pobliskiej podstawówki. Kierowcy tego pojazdu to jednak nie przeszkadza i ma w nosie rodziców, dzieci i nauczycieli... Nadesłał Krzysztof.

 

Ulica Legionów w Wadowicach. Co tam piesi, co tam rowerzyści, co tam chodnik i ścieżka rowerowa...   Nadesłał Antek.

 

Kierowca mercedesa porzuconego na ulicy Lwowskiej w Wadowicach ma w nosie ścieżki rowerowe, rowerzystów czy innych uczestników ruchu drogowego... Nadesłał Marcin.

 

Kierowca tej osobówki stwierdził, że śweitnym miejscem do parkowania jest świeżo posiana trawa na trawniku przy ulicy Lenartowicza w Andrychowie. Nadesłał Bartosz.

 

Pełna nerwówka, klaksony i korek na drodze bo pan sobie chciał poczytać nekrologi na bramie cmentarza parafialnego przy alei Matki Bożej Fatimskiej w Wadowicach. Parkingi w okolicy w tym czasie z mnóstwem wolnych miejsc... Nadesłał Bartek.

 

Kierowca tego ciągnika siodłowego z naczepą uznał, że przystanek autobusowy i chodnik na ulicy Putka w Wadowicach to świetne miejsce na zatrzymanie pojazdu i przespanie się... Pojazd stał w tym miejscu od wieczora, przez noc po poranek... Nadesłał Buła.

 

 

 

Aleja Wolności przy wadowickim cmentarzu. Kto by tam się przejmował chodnikiem czy pieszymi... Nadesłał Przemek.

 

Parkowanie praktycznie na skrzyżowaniu ulic Lwowskiej, Sienkiewicza i Cichej w Wadowicach, to niestety smutna codzienność w tym miejscu. Kierowca mercedesa nie jest więc jakimś wyjątkiem, który zagraża bezpieczeństwo innych użytkowników drogi próbujących wyjechać czy pieszym, próbującym bezpiecznie przejść przez pasy.  Nadesłał Kuba.

 

 

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Grzesiek, Krzysztof, Antek, Marcin, Bartosz, Bartek, Buła, Przemek, Kuba.)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-15 #1 Anżej 2023-10-31 16:58
Przechodząc koło barona parkowania zawsze przejeżdżam mu kluczykami po karoserii, to lepsze niż mandat. A temu tirowcowi na legionów to bym opony poprzebijał w nocy.
Cytować
+4 #2 @ 2023-10-31 17:04
A milicja gdzie?
Cytować
+3 #3 Pati 2023-10-31 19:19
Cytuję Skarpianka:
Parkingi na skarpie są tak przepełnione autami, że wieczorem to jest bitwa o miejsce,czasem trzeba czekać w aucie aż kto miejsce zwolni. Widać ze ktoś nie miał wyjścia i tak zaparkował, często te osoby rano wstają i przestawiają te auta. Może ktoś by usunął wraki które tu zajmuja niepotrzebnie miejsce, sa conajmiej trzy na tym parkingu. O tym ze niektórzy parkują vanami albo innymi dużymi autami to niewspomne (nie raz zajmują po dwa miejsca)


Z porzuconymi autami na osiedlu było głośno już rok temu. Nadal ta sama osoba ustawia te samochody na osiedlu tylko teraz po kilka na każdym parkingu zamiast wszystkie na jednym. Niestety spółdzielnia nic z tym nie robi. A my mieszkańcy na tym cierpimy
( jak by dobrze policzyć to koło 30 aut jest)
Cytować
+1 #4 little k 2023-11-04 16:27
w Kalwarii pod Kropką są mistrze parkowania, niektórzy stoją prawie że przed wejściem, muszę zacząć robić im zdjęcia
Cytować
+1 #5 little k 2023-11-04 16:28
Cytuję @:
A milicja gdzie?

w 1989
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.