W Kleczy odbyły się zajęcia warsztatowe strażaków, prowadzone  przez żywą legendę tych pojazdów
Strażacy doskonalili umiejętności jazdy na quadach

W Kleczy odbyły się zajęcia warsztatowe strażaków, prowadzone  przez żywą legendę tych pojazdów w Polsce Jacka „Mr Quad” Bujańskiego. Ratownicy doskonalili technikę jazdy, która przyda się  na akcjach w trudnym terenie.

We wtorek (6.06) na terenie  Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczy odbyły się zajęcia warsztatowe "Wykorzystanie technik sportowej jazdy ekstremalnej do bezpiecznego użytkowania quadów w jednostkach straży pożarnych".

Podczas warsztatów zaprezentowano najnowszy i wiodący w swojej klasie pojazd ATV - Kodiak 700 EPS. Warsztaty prowadził instruktor ATV Riders Training a zarazem żywa legenda quadów w Polsce Jacek „Mr Quad” Bujański.

Umiejętności przećwiczone podczas warsztatów na pewno przydadzą się przy różnego rodzaju akcjach w trudnym terenie, którego nie brakuje w powiecie wadowickim.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Balbina 2023-06-07 11:47
Jak OSP mają takie quady to mogli by zimą dogadywać się z gminami i odśnieżać chodniki w swoich wsiach
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.