Setki fanów motoryzacji spotkało się na imprezie charytatywnej #turbopomoc, której celem jest pomoc p
Setki fanów motoryzacji spotkało się na akcji #turbopomoc

Setki fanów motoryzacji spotkało się na imprezie charytatywnej #turbopomoc, której celem jest pomoc podopiecznym fundacji. Motoryzacyjne wydarzenie połączono z obchodami Dnia Dziecka.

W niedzielę maja (30.05) od rana przy Restauracji na Starym Tartaku w Andrychowie odbyła się kolejna akcja #turbopomoc. To impreza charytatywna, której celem jest pomoc podopiecznym fundacji. Podczas niej zbierane były pieniądze m.in. na leczenie czy rehabilitację Oskara z Andrychowa, który spadł z balkonu i został  sparaliżowany na skutek uszkodzenia rdzenia kręgowego czy Łukasza z tej samej miejscowości  oraz Miłoszka z Sułkowic.

Odbyła się licytacja przejazdów sportowymi samochodami m.in. Ferrari czy Lamborghini w fotelu pasażera, a także gadżetów: koszulki Jakuba Błaszczykowskiego i Sławomira Peszko z autografami, kombinezon polskich skoczków narciarskich z autografami czy fantów od Ekipy. Licytację poprowadził konferansjer Mateusz Stwora.

Jako, że wydarzenie połączone było z obchodami Dnia Dziecka, również dla najmłodszych przygotowano sporo atrakcji: dmuchańce, grill, lody, czy gadżety do kupienia. Była tez okazja do zrobienia fotek.

Peleton z wylicytowanymi przejazdami wyjechał z parkingu obok Parku Miniatur w Inwałdzie na trasę: Kocierz - Żywiec - Bielsko - Kozy - Kęty po czym powrócił  do Andrychowa.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+2 #1 Szkoda komentować 2021-05-31 12:55
Ledwo poluzowali obostrzenia, a ludzie takie skupiska organizują i jeden obok drugiego jak sardynki - to nie turbo pomoc tylko TURBO GŁUPOTA i totalny brak odpowiedzialnoś ci !!!

A potem dziwota że jest jak jest:
Cytat:
Smutny widok. Na tablicach brakuje miejsc na nekrologi...Zupełnie jak w czasie wojny
https://www.mamnewsa.pl/magazyn/smutny-widok-na-tablicach-brakuje-miejsc-na-nekrologi

Cytat:
Mieszkańcy niepokoją się, że obecnie ilość pogrzebów jest tak duża, że niedługo może zabraknąć miejsca na pochówek kolejnych zmarłych.
https://www.mamnewsa.pl/magazyn/zabraknie-miejsc-na-cmentarzu-w-andrychowie
Cytować
-2 #2 Srovid 2021-05-31 17:21
Oho, covidianin się objawił. Człowieku, zabunkruj się najlepiej i nie wychodź, a innym daj żyć normalnie. Te obostrzenia to totalna głupota, która doprowadziła do ruiny setki firm. Czas wrócić do normalności!
Cytować
+6 #3 WRX 2021-05-31 19:27
Chciałbym zobaczyć jak to audi ze zdjęcia numer 10 wjeżdża na krawężnik np.ustępując miejsca pojazdowi uprzywilejowane mu ;-)
Cytować
+2 #4 Perszing 2021-05-31 19:32
Jak się ma Audi nie trzeba ustępować!
Cytować
0 #5 Yanek 2021-06-01 09:15
Cytuję Srovid:
Oho, covidianin się objawił. Człowieku, zabunkruj się najlepiej i nie wychodź, a innym daj żyć normalnie. Te obostrzenia to totalna głupota, która doprowadziła do ruiny setki firm. Czas wrócić do normalności!


oczywiście firmy mogły funkcjonować przy zachowaniu reżimu i tu nie ma co dyskutować, ale powinno się ograniczać niepotrzebne spędy, nie tyle ograniczać co po prostu nadal zachowywać jakiś reżim sanitarny,

bez sensu jest pisanie "...nie wychodź a innym daj żyć normalnie..." bo za chwilę będzie ogłoszona czwarta fala i wszystkim znów kagańce założą, a nie tylko tym co "chcieli żyć normalnie"

ja uważam że wszystko powinno być dozwolone, ale jednak trochę zasad i dystansu powinno zostać, jeśli nie będzie wspólnej odpowiedzialnoś ci to będziemy mieć fale zarażeń 2 razy w roku do chuj wie kiedy...
Cytować
-1 #6 Yanek 2021-06-01 09:17
Cytuję WRX:
Chciałbym zobaczyć jak to audi ze zdjęcia numer 10 wjeżdża na krawężnik np.ustępując miejsca pojazdowi uprzywilejowanemu ;-)


zapewne ma regulację wysokości zawieszenia
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.