Władze Andrychowa planują w końcu coś zrobić z wyglądem nie najlepiej prezentujących się elewacji
Na kamienicach w centrum Andrychowa powstanie malowidło?

Władze Andrychowa planują w końcu coś zrobić z wyglądem nie najlepiej prezentujących się elewacji kamienic w centrum miasta. Powstanie tu wielkie malowidło?

Władze Andrychowa planują w końcu coś zrobić z elewacjami kamienic w centrum miasta, które nie prezentują się zbyt dobrze. Zniknąć ma też tkanina od strony ulicy Rynek. W środę (18.08) odbyła się w tej sprawie wizja lokalna i pierwsze pomiary.

Burmistrz Tomasz Żak, wiceburmistrz Wojciech Polak wraz z dyrektor Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie Marianną Żmiją są w trakcie opracowywania koncepcji. Być może powstanie na szpecących elewacjach mural. Aż się prosi o takie rozwiązanie.

Na razie jednak na takie zmiany muszą zgodzić się jednak właściciele kamienic. Będziemy informować, co z tego wyniknie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 ciekawski 2020-08-20 12:41
a co powstanie na rozpadających się kamienicach na Mickiewicza: tam gdzie jest Regionalne Centrum Pomocy Rodzinie, Siwca i tej Pani od aptek??
Cytować
+6 #2 nic 2020-08-20 12:42
jak to co, nic
Cytować
0 #3 Łukasz 2020-08-21 12:37
Kolejna kasa w cudzy majątek.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.