Ktoś porzucił na wadowickiej ulicy takiego sympatycznego kundelka. Młody psiak szuka teraz nowego, odp
Ktoś wyrzucił takiego kundelka. Pomożecie?

Ktoś porzucił na wadowickiej ulicy takiego sympatycznego kundelka. Młody psiak szuka teraz nowego, odpowiedzialnego właściciela. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, osamotniona, porzucona sunia, która nie miała gdzie się podziać została znaleziona w Wadowicach.  Jest młodym kundelkiem, dość zalęknionym i wycofanym, dotychczasowi właściciel albo nie chciał albo nie był w stanie się nią odpowiednio zająć. 

Jeśli ktoś odpowiedzialny chciałby przygarnąć psiaka, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska). Sunia zostanie wysterylizowana na koszt urzędu, otrzyma również niezbędne oporządzenie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.