Błąkający się od jakiegoś czasu w miejscowości Wysoka kocur szuka właściciela. Jeśli się nie zn
Ktoś rozpoznaje swojego kota?

Błąkający się od jakiegoś czasu w miejscowości Wysoka kocur szuka właściciela. Jeśli się nie znajdzie, zostanie oddany do adopcji. Pomożecie?

Mamy fantastycznych i oddanych czytelników, na których w takich przypadkach zawsze możemy liczyć. Dlatego też wszystkie zwierzaki, o których ostatnio pisaliśmy na portalu, znalazły już nowe domy, bądź odnaleźli się ich właściciele. Bardzo nas to cieszy. Niestety ciągle jednak na naszych ulicach znajdowane są zagubione lub porzucone psy czy koty, które potrzebują pomocy...

Jak poinformowała nas Anna Żmija z Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wadowicach, w miejscowości Wysoka, w rejonie Czernej, od jakiegoś czasu błąka się kot, oswojony, przyjazny, lgnący do człowieka. Kot został zabezpieczony przez jedną z mieszkanek, która założyła mu obroże, ale najprawdopodobniej kot ma dom.

Jeśli ktoś może pomóc w ustaleniu właściciela, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 33 873 18 11, wewnętrzny 212, 122 lub telefon komórkowy 606 319 789 (Straż Miejska).

Jeśli właściciel się nie znajdzie, zwierzak zostanie oddany do adopcji.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 gonzo 2020-06-17 11:55
TO KOTEK JARKA Z ŻOLIBORZA
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.