Zastawianie na parkingach,  "porzucenia", parkowanie na trawnikach, kilku miejscach parkingowych, zastaw
Mistrzowie parkowania 56

Zastawianie na parkingach,  "porzucenia", parkowanie na trawnikach, kilku miejscach parkingowych, zastawianie chodników, miejsc dla niepełnosprawnych.  Zapraszamy na kolejną porcję zdjęć "Mistrzów parkowania".

To dosyć popularna w mediach forma zwrócenia uwagi na problem nieprawidłowo parkujących kierowców. Od ostatniego razu znowu nazbierało nam się spora ilość zdjęć kolejnych "mistrzów kierownicy" nadesłanych przez naszych czytelników. Tym razem spora porcja "mistrzów" którzy misz-masze na parkingach osiedlowych, "porzucenia", parkowania na trawnikach, kilku miejscach parkingowych, zastawianie chodników, miejsc dla niepełnosprawnych.

Zablokowany wjazd oraz zastawione miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych pod Wadowicką Biblioteką Publiczną przez kierowce volkswagena. Podesłał Sebastian.

 

Pozostawiony na środku parkingu przy wadowickim Powiatowym Urzędzie Pracy volkswagen. Po co ułatwiać innym wyjazd nie? Podesłał Michał.

 

Ford którego kierowca na ulicy Karmelickiej zastawił cały chodnik. Po co przejmować się pieszymi, matkami z wózkami? Ważne, że się zaparkowało... Podesłał Andrzej K.

 

 

Fantazyjnie porzucony (bo parkowaniem ciężko to nazwać...) na jednym z ruchliwych pasów ulicy Lwowskiej w Wadowicach ford. Podesłał Andrzej K.

 

 

Zaparkowana na całym chodniku na Osiedlu Westerplatte w Wadowicach ciężarówka. Po co przejmować się pieszymi? Podesłał Marek.

 

 

Zaparkowane na kilku miejscach parkingowych przy Parku Handlowym Błonie w Wadowicach audi i mercedes. Podesłał Marek.

 

 

Zaparkowany na trawniku przy ulicy Podmiejskiej w Wadowicach fiat seicento. Podesłał Madkoni.

 

 

Porzucony (bo parkowaniem to ciężko nazwać...) opel astra na skrzyżowaniu ulic Trybunalskiej i Żwirki i Wigury w Wadowicach. Podesłała Ola.

 

Fantazyjny misz-masz na jednym z wadowickich osiedli... Podesłała Bartosz.

 


A to reszta naszej sporej już kolekcji:

Widzisz nieprawidłowo zaparkowany samochód? Zrób zdjęcie i wyślij do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (podaj markę pojazdu, lokalizację i kiedy doszło do parkowania).

Zobacz poprzednich Mistrzów parkowania

(MG)
(zdjęcia: Sebastian, Michał, Andrzej K, Marek, Madkoni, Ola, Bartłomiej)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 :D 2018-11-05 13:40
Mój mąż, który pochodzi z innego miasta, na takie sytuacje mówi : "parkowanie po wadowicku Hmm... coś w tym jest :)
Cytować
0 #2 bibi 2018-11-05 13:58
tam na Lwowskiej zdaje się jest miejsce dla niepełnosprawny ch , gdzie stoi ten ford, więc nie jest to niezgodne z prawem, trzeba raczej zapytać , kto tam ustawił miejsce parkingowe, bo niepełnosprawny ma problem aby wysiąść z auta na tak ruchliwej drodze
Cytować
+6 #3 Gość 2018-11-05 14:27
Ja myślę że należałoby tutaj jeszcze wkleić wszystkie te przyczepy Kalińskiego blokujące parkingi ! Nawet nikt się nie zainteresował czy mają jakieś homologacje rejestracje etc? Ja się pytam gdzie jest Policja na takie wykroczenia?
Cytować
+3 #4 g 2018-11-05 14:56
na Karmelickiej chodnik est po 2 stronie ulicy więc nie rozumiem jakim matkom przeszkadza to auto?
Cytować
+2 #5 omg 2018-11-05 14:58
Po tym co sie teraz stało to już nie smieszne :(
Cytować
-4 #6 Gość 2018-11-05 15:04
a co się dziwicie przecież Klinowski tak bogato "inwestował" w rozwój miasta w miejsca parkingowe :D :D :D Do dziś domek na parkingu to rozpadający się wrak.
Cytować
-1 #7 Ewelka 2018-11-05 22:02
Śmieszne- nieśmieszne bo parkować nie ma gdzie.
Cytować
+1 #8 kierowca_bombowca 2018-11-06 08:20
Niektóre z tych zdjęć trochę przesadnie są tutaj wrzucone.
Przykładowo ciężarówka na Westerplatte:
panowie najpewniej zbierali ubrania z kontenerów, wiadomo że nie będą biegać z worami przez pół osiedla. Na Westerplatte jest ciasno i nijak ciężarówką nie da się poprawnie zaparkować. Poza tym piesi mają przy ścianie dobry 1m wolnego miejsca (wiem, że wg kodeksu drogowego ma być 1,5m, no ale okażmy trochę zrozumienia).
Astra przy Trybunalskiej:
tam jest zawsze zastawione autami, na pewno ktoś obok wcześniej stał,a le wyjechał i na zdjęciu głupio to wygląda.
Mondeo na Karmelickiej:
na pierwszym zdjęciu nie ma żadnego chodnika. Natomiast na drugim chodnik i tak się kończy, więc przysłowiowa "matka z wózkiem" i tak dalej musi iść ulicą lub chodnikiem po drugiej stronie (jeżeli tam taki istnieje). Znowu więc robi się straszną tragedię, a niepotrzebnie.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.