Do wadowickiego Kina Centrum powraca Sezon Operowo-Baletowy, który przyniesie same perełki. Ponadto w t
Rusza nowy sezon operowo-baletowy w Kinie Centrum

Do wadowickiego Kina Centrum powraca Sezon Operowo-Baletowy, który przyniesie same perełki. Ponadto w tym roku miłośnicy opery i baletu w wykonaniu najlepszych artystów świata będą mieli okazję obejrzeć spektakle płacąc za bilety mniej niż w poprzednich latach.

Wyjątkowo atrakcyjnie zapowiada się nowy wadowicki sezon operowo-baletowy w Kinie Centrum. Podczas transmisji i retransmisji z Metropolitan Opera w Nowym Jorku i Teatru Bolszoj w Moskwie będzie można zobaczyć prawdziwe operowe i baletowe „hity”. Wadowicki sezon potrwa od stycznia do czerwca. Podobnie jak było przy poprzednich transmisjach wadowiccy widzowie w przerwach mogą także liczyć na małą degustację.

Sezon otworzy opera „Adriana Lecouvreur” już w  niedzielę (13.01) o godzinie 16:00. Fani opery będą mogli zobaczyć wspaniałe spektakle prosto z najwybitniejszego teatru operowego świata - The Metropolitan Opera. Na miłośników baletu przygotowano równie fantastyczne propozycje.

Ceny biletów: 20 złotych (ulgowy) oraz 30 złotych (normalny)

Rozpiska sezonu:

13 stycznia, godzina 16:00: ADRIANA LECOUVREUR

2 lutego, godzina 18:55: CARMEN

10 marca, godzina 16:00 - ŚPIĄCA KRÓLEWNA

7 kwietnia, godzina 17:00 - TRUBADUR

19 maja, godzina 17:00: CARMEN-SUITE/PETRUSCHKA

9 czerwca, godzina 18:00 – TURANDOT

(AŻ)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.