W programie  „Śpiewajmy razem. All Together Now” w Polsacie wystąpiła wadowiczanka Lena Czechowic
Wadowiczanka Lena Czechowicz poderwała do śpiewu i zabawy prawie całe jury!

W programie  „Śpiewajmy razem. All Together Now” w Polsacie wystąpiła wadowiczanka Lena Czechowicz. 23-latka brawurowo wykonała piosenkę "W stronę słońca" Eweliny Lisowskiej i poderwała do śpiewania aż 97 jurorów i tym samym wygrała odcinek przechodząc do wielkiego finału!

"Śpiewajmy razem. All Together Now" to nowy program rozrywkowy Polsatu, nadawany od 5 września tego roku. Jest oparty na brytyjskim formacie "All Together Now" na licencji BBC Worldwide. W polskiej wersji kapitanem jurorów została Ewa Farna a prowadzącym program jest artysta kabaretowy - Igor Kwiatkowski. W programie występują wykonawcy muzyczni, którzy prezentują swoje umiejętności przed 100-osobową komisją jurorską. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną. W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich między innymi Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof "Jary" Jaryczewski - Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński - wokalista zespołu Oberschlesien, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Tabb Bartosz Zielony, Conrado Yanez, Ramona Rey. Program, razem z finałowym, ma liczyć łącznie osiem odcinków.

W środę (19.09) w trzecim odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” wystapiła znana wokalistka z Wadowic Lena Czechowicz. Wadowiczanie znają ją głównie z lokalnych muzycznych występów, a także z udziału w telewizyjnej "Szansie na Sukces", "Bitwie na głosy" czy "Must Be The Music". Ci, którzy śledzą nasz portal, mogą również od czasy do czasu usłyszeć o jej wyczynach fryzjerskich, bo  Lena i na tym polu ma sporo osiągnięć i nagród. Fryzjerstwo wybrała również na swój zawód, bo prowadzi własny salon w Wadowicach.

23-letnia wadowiczanka brawurowo zaśpiewała piosenkę Eweliny Lisowskiej "W stronę słońca" i poderwała do śpiewania aż 97 jurorów i tym samym wygrała odcinek przechodząc do wielkiego finału! Trzymamy kciuki aby i tam poszło jej podobnie1

Odcinek można zobaczyć TUTAJ.

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.