Studenci Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku  przygotowali spektakl „Tak się nie kocha”. Kome
160 widzów przyciągnął spektakl teatralny seniorów z WCK

Studenci Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku  przygotowali spektakl „Tak się nie kocha”. Komedia spotkała się z ciepłym przyjęciem, kto przegapił premierę będzie mógł go jeszcze raz zobaczyć.

Ponad 160 widzów zgromadziło się w czwartek (7.06) w Wadowickim Centrum Kultury, po to aby obejrzeć spektakl "Tak się nie kocha", przygotowany przez studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Niejednokrotnie prezentowali oni swoje umiejętności taneczne, plastyczne i wokalne, ale swoim talentem aktorskim postanowili podzielić się dopiero w tym roku. Zajęcia teatralne dla osób 55+ zasiliły ofertę WCK w zeszłym roku. To właśnie wtedy dziesięciu śmiałków oddało się w ręce profesjonalnej aktorki Joanny Juchy, która przez kilka miesięcy pracowała z nimi nad dykcją, mimiką i gestem a w końcu nad samym spektaklem.

Efektem całorocznej pracy okazała się niesamowicie pozytywna komedia, która mówi o tym, że prawdziwej miłości nie pokonają nawet moce piekielne. Wejściówki na wydarzenie rozeszły się błyskawicznie, a sama komedia spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem widowni.

Tym, którym nie udało się obejrzeć spektaklu, studenci zapraszają już  26 czerwca o godzinie 18:00 do sali kameralnej Wadowickiego Centrum Kultury. Bezpłatne wejściówki można odebrać w sekretariacie WCK.(AG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.