W wadowickiej szkole muzycznej odbył się koncert muzyki karnawałowej i filmowej. To kolejne już tego
Po raz kolejny w ostatnim czasie takie muzyczne emocje w tej szkole

W wadowickiej szkole muzycznej odbył się koncert muzyki karnawałowej i filmowej. To kolejne już tego typu muzyczne wydarzenie w ostatnim czasie, które przyciągnęły tłum widzów.

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Wadowicach poszła za ciosem i po doskonałym koncercie noworocznym, który odbył się w poniedziałek (1.01) zorganizowała dla melomanów, dla których zabrakło biletów, kolejną muzyczną ucztę w wykonaniu swojej orkiestry.

W piątek (5.01) wieczorem w sali koncertowej po raz kolejny zabrzmiały zarówno utwory klasyczne, jak między innymi doskonale wykonana Farandolę z II Suity Arlezjanka Georgesa Bizeta czy brawurowy  Walc nr 2 z Suity na orkiestrę estradową Dymitra Szostakowicza, jak i  motywy z muzyki filmowej z Gwiezdnych Wojen, Forrest Gumpa, Gladiatora czy  Jak wytresować smoka.

Po raz kolejny nie obyło się bez braw na stojąco, którymi widzowie, którzy praktycznie do ostatniego miejsca wypełnili przytulną salkę, wywoływali dyrygenta Piotra Kiełbińskiego do kolejnych bisów.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+12 #1 T. 2018-01-06 12:54
No ba! Człowiek by posłuchał, tylko czemu nie informujecie o takich rzeczach PRZED, a tylko PO :(
Cytować
+5 #2 ewa 2018-01-06 18:46
Piękny koncert, byłam w Nowy Rok.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.