W Wadowicach ruszył cykl plenerowych pokazów filmowych "Kino pod gwiazdami" których organizatorem jest
Rusza Kino pod Gwiazdami. To pomysł Rady Kobiet

W Wadowicach ruszył cykl plenerowych pokazów filmowych "Kino pod gwiazdami" których organizatorem jest magistrat i Wadowickie Centrum Kultury. Pomysł wyszedł od niedawno utworzonej Rady Kobiet. Będą jeszcze cztery takie seansy w różnych sołectwach gminy Wadowice.

W sierpniu ruszył nowy projekt w gminie Wadowice "Kino pod gwiazdami". Rozpoczęto w sołectwach gminy Wadowice cykl plenerowych pokazów filmowych, których organizatorem jest Urząd Miejski w Wadowicach oraz Wadowickie Centrum Kultury.

Pomysł wyszedł od niedawno utworzonej Rady Kobiet przy burmistrzu Wadowic. Pierwszy seans odbył się na terenie szkoły w Stanisławiu Górnym. Pokazano tam film "Już za tobą tęsknię". Najbliższy seans  - film "Lady M" odbędzie się w piątek (11.08) o godzinie 20:30 na boisku sportowym znajdującym się przy szkole w Wysokiej. Organizatorzy mają nadzieję, że pogoda dopisze.

Terminy i miejsca pokazów :

11 sierpnia – Lady M
Wysoka (teren przy szkole)

18 sierpnia – Za jakie grzechy dobry Boże
Chocznia (teren przy OSP)

19 sierpnia – Aquarius
Klecza Dolna (teren przy szkole)

Wstęp wolny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.