W OSP Chocznia Koło Gospodyń Wiejskich w Choczni oraz młodzież gimnazjalna z Choczni zaprezentuje tra
Tradycyjne stoły wielkanocne w OSP Chocznia

W OSP Chocznia Koło Gospodyń Wiejskich w Choczni oraz młodzież gimnazjalna z Choczni zaprezentuje tradycyjne stoły wielkanocne. Będzie degustacja a także kiermasz produktów świątecznych.

W niedzielę (2.04) od godziny 15:00 w Domu Strażaka w Choczni zaprezentowane zostaną tradycyjne stoły wielkanocne. Tradycyjne stoły wielkanocne uginające się pod ciężarem przepysznych potraw świątecznych własnoręcznie przygotowanych przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich gminy Wadowice  oraz młodzież z Choczni, to nie jedyna atrakcja tego niedzielnego popołudnia. Na zebranych gości czekać będzie również kiermasz produktów wielkanocnych oraz  degustacja tradycyjnych potraw.

Fundacja OSP Chocznia oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Choczni serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do uczestniczenia w tym szczególnym spotkaniu — zachęcają organizatorzy.

(AS)
(zdjęcie: archiwum)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.