Na wadowickim trwa budowa lodowiska. Otwarcie zaplanowano w Mikołaja, przygotowano sporo atrakcji.
W Mikołaja startuje lodowisko na rynku. Przygotowano trochę atrakcji

Na wadowickim trwa budowa lodowiska. Otwarcie zaplanowano w Mikołaja, przygotowano sporo atrakcji.

Od kilku dni na wadowickim rynku trwa budowa lodowiska, którym będzie zarządzać firma sportive.pl Witolda Kolasy, właściciela Galicjanki.

Otwarcie zaplanowano w środę (6.12) w Mikołaja od godziny 16:00. Od godziny 13:00 przygotowano sporo atrakcji: odwiedziny Mikołaja, animacje dla dzieci czy darmową gorąca czekoladę.

 

Lodowisko otwarte będzie od poniedziałku do niedzieli i w święta w godzinach od 8:00 do 22:00. Wejście do strefy lodowiska (bez limitu czasowego, do czasu opuszczenia strefy) będzie kosztować 15 złotych za bilet normalny i 10 złotych za ulgowy uczniów i studentów do 26 roku życia, emerytów, rencistów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny i Wadowickiej Karty Seniora. Będą też darmowe poniedziałki (do 15:00 za wyjątkiem świąt) dla wszystkich mieszkańców oraz darmowy WF dla wszystkich uczniów szkół średnich i podstawowych z gminy Wadowice.

Wymiary tafli to 18 na 25 metrów na specjalnym podeście nieingerującym w podłoże. Obok będzie też strefa gastronomiczna, wypożyczalnia łyżew, kasków, chodzików do nauki jazdy, suszarki oraz ostrzałki.

Dodatkowymi atrakcjami będą cykliczne spotkania i darmowe lekcje jazdy na łyżwach, dla tych co jeszcze nie mieli ich nigdy na nogach. W okresie świątecznym zorganizujemy animacje tematyczne. Będzie też karnawał z przebraniami i muzyką dla najmłodszych, imprezy i treningi sportowe z wadowickimi klubami. Planujemy również zorganizować amatorską ligę hokeja na lodzie – informuje Witold Kolasa.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.