Po długiej przerwie  do Wadowickiego Centrum Kultury powraca Klub Podróżnika “Bez Paszportu”. Pod
Po długiej przerwie do WCK powraca Klub Podróżnika!

Po długiej przerwie  do Wadowickiego Centrum Kultury powraca Klub Podróżnika “Bez Paszportu”. Podróżnik Piotr Wnuk opowie o swojej podróżny podróży do Indochin lokalnym transportem (autobusy i pociągi), autostopem, motorem oraz rowerem, podczas której pokonał prawie 40 tysięcy kilometrów!

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na pierwsze po długiej przerwie spotkanie w Klubie Podróżnika “Bez Paszportu”. Odbędzie się ono w czwartek (21.10) o godzinie 18:00 w sali kameralnej WCK.

Na wspólną podróż do Indochin – Wietnamu, Laosu, Kambodży oraz Birmy zabierze uczestników Piotr Wnuk. Do pokonania będzie prawie 40 tysięcy kilometrów lokalnym transportem (autobusy i pociągi), autostopem, motorem oraz rowerem oraz wiele kilometrów piechotą.To będzie opowieść o przygodach oraz o rzeczach istotnych, ważnych i trudnych.

Opowieść ta została wybrana w 2019 roku najlepszą prezentacją Wrocławskiego Festiwalu Podróżniczego Równoleżnik Zero im. Olgierda Budrewicza.

Piotr Wnuk to pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe, codzienne życie.

Wstęp wolny (bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK oraz kasie Kina Centrum). Liczba miejsc ograniczona!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 WCk 2021-09-22 14:46
Cytat:
Po długiej przerwie do Wadowickiego Centrum Kultury powraca Klub Podróżnika
A co pan z łączan pozwolił?
WCk Straciliście w oczach mieszkańców kojąc się łącczanami ;(
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.