W ramach "Małopolskiego biletu na ferie" dzieci i młodzież będą mogły korzystać z nieograniczonej
Na ferie bilety kolejowe dla dzieci i młodzieży za darmo lub za symboliczną złotówkę

W ramach "Małopolskiego biletu na ferie" dzieci i młodzież będą mogły korzystać z nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami uruchamianymi przez przewoźników kolejowych na terenie naszego województwa bezpłatnie lub za symboliczną złotówkę.

To dobra okazja aby trochę popodróżować i pozwiedzać w czasie zimowej przerwy od nauki. Od 10 lutego do 25 lutego w ramach "Małopolskiego biletu na ferie" dzieci i młodzieży będą mogli korzystać z nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami uruchamianymi przez przewoźników kolejowych na terenie naszego województwa.

Bez opłat podróżować będą dzieciaki do 4 roku życia. Za symboliczną złotówkę, niezależnie od długości trasy, dzieci od  4 lat do rozpoczęcia rocznego przygotowania przedszkolnego (na podstawie oświadczenia rodzica/opiekuna o wieku dziecka), zaś dzieci i młodzież od rozpoczęcia przygotowania przedszkolnego aż do ukończenia szkoły ponadpodstawowej będą musiały okazać ważny dokument uprawniający do ulgowego przejazdu.

Bilet wydany w ramach tej oferty będzie ważny przez cały dzień, do godziny 24:00  i uprawniać będzie do wielokrotnych przejazdów w ramach sieci połączeń Województwa Małopolskiego.

Bilety będą również honorowane w pociągach Kolei Małopolskich, POLREGIO oraz w pociągach osobowych „Kolei Śląskich” na odcinku Katowice – Kraków oraz Katowice – Zakopane. Będą one również akceptowane w przypadku przejazdów autobusami „Małopolskich Linii Dowozowych”.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Obserwatorek 2024-02-06 19:07
Ależ marszałek hojny psia mać. Był już z tą gospodarską wizytą na dworcu PKP w Wadowicach?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.