Około trzech miesięcy trwał remont w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach. Choć efekt cz
Zakończył się remont w wadowickiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Około trzech miesięcy trwał remont w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach. Choć efekt części prac jest niewidoczny „gołym okiem”, bo dotyczy elektryki, podopieczni oraz goście poradni i tak dostrzegą różnicę.

Około trzech miesięcy trwał remont w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach. Jak zaznacza Natalia Rykowska, dyrektor placówki zakres robót był naprawdę duży.

Objął trzy elementy. Pierwszym była modernizacja instalacji elektrycznej w całej poradni i budynku przy ulicy Wojtyłów 14 i 16. Drugim – remont klatki schodowej, czyli: usunięcie luksfer i zabudowanie wnęki oraz wstawienie nowego okna, wymiana drzwi, wykonanie poręczy, pomalowanie ścian i wykonanie lamperii mozaikowej. Trzecim etapem prac było pomalowanie pomieszczeń poradni po remoncie instalacji elektrycznej: usunięcie starej powłoki farb, odkucie pustych miejsc pod tynkiem, wykonanie uzupełnienie tynków i ich wyrównanie, malowanie farbą ścian i grzejników – wylicza dyrektor placówki Natalia Rykowska.

Całość prac kosztowała ponad 460 tysięcy złotych. Pieniądze pochodziły z budżetu powiatu wadowickiego.

Myślę, że pracownicy oraz wszyscy korzystający z poradni mogą być zadowoleni z tego, jak wygląda po remoncie. Jest i bezpieczniej, i ładniej – podsumowuje wicestarosta Beata Smolec.

 

(materiał prasowy Starostwa Powiatowego w Wadowicach)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.