Na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych kolizji: w Jaroszowicach, Gorzeniu Górnym ora
Gorzeń, Jaroszowice, Frydrychowice. Od rana sypią się kolizje

Na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku groźnych kolizji: w Jaroszowicach, Gorzeniu Górnym oraz Frydrychowicach.

Pracowite środowe (21.07) przedpołudnie dla służb ratunkowych. Około 6:00 na drodze krajowej nr 28 w Gorzeniu Górnym doszło do kolizji samochodu dostawczego i osobowego. Nikomu nic się nie stało, ruch przez dłuższy czas odbywał się wahadłowo.

Rano doszło także do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Jaroszowicach: kierujący volkswagenem golfem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki iveco i najechał na jego tył. Tu również nikt, poza pojazdami, nie ucierpiał.

Z kolei po godzinie 11:00 na ulicy Wadowickiej w okolicach skrzyżowania z ulicą Dworską we Frydrychowicach doszło do kolizji trzech pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Przez dłuższy czas jadących tędy czekały utrudnienia.

Policja ustala okoliczności tych zdarzeń.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+10 #1 Hj 2021-07-21 13:15
We frydrychowicach to już standard co tydzień kolizja lub wypadek,brak prewencji kontroli na ul wadowickiej to też już standard
Cytować
+3 #2 Ramzes 2021-07-21 13:58
Cytuję Hj:
We frydrychowicach to już standard co tydzień kolizja lub wypadek,brak prewencji kontroli na ul wadowickiej to też już standard

Jak zwykle, policja ma wszystko gdzieś.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.