Pada deszcz, na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. Na granicy Witanowic i Woźnik dachował w rowie s
Auto na dachu, auto w rowie, zderzenie. Sypią się kolizje

Pada deszcz, na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. Na granicy Witanowic i Woźnik dachował w rowie samochód osobowy. W Ryczowie osobówka również znalazła się w rowie, doszło tu też do kolizji dwóch samochodów. Policja apeluje o ostrożność.

Pada deszcz, na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. W czwartek (10.09)  po południu na granicy Woźnik i Witanowic kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i dachował w rowie. Na miejscu interweniowały służby, wprowadzono na tym odcinku ruch wahadłowy.

Do podobnej sytuacji doszło w Ryczowie, gdzie kierowca samochodu osobowego również stracił panowanie nad pojazdem i jazdę zakończył w rowie. Także interweniowałyy służby.

Również w Ryczowie, w okolicach przejazdu kolejowego, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało. Działali tam strażacy i policja.

Mundurowi apelują o rozwagę za kierownicą.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.