W jednym z domów przy ulicy Biała Droga w Choczni (gmina Wadowice) doszło do wybuchu butli z gazem. In
Wybuch gazu w jednym z domów w Choczni. Do szpitala trafił mężczyzna

W jednym z domów przy ulicy Biała Droga w Choczni (gmina Wadowice) doszło do wybuchu butli z gazem. Interweniowały służby, poszkodowany został jeden z mieszkańców.

W piątek (4.09) przed godziną 19:00 w jednym z domów w Choczni (gmina Wadowice) przy ulicy Biała Droga doszło do wybuchu gazu. Jak mówią nam świadkowie, odgłos był bardzo głośny.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Chocznia, OSP Wadowie, OSP Inwałd Pogotowie Gazowe, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy mieszkańcowi posesji. Z obrażeniami ciała został on przewieziony do wadowickiego szpitala karetką. Po wybuchu gazu zdążył on jeszcze wynieść butlę na podwórze.

Drewniany dom stoi, ale ze względu na stan, będzie nadawał się raczej tylko do rozbiórki. Na szczęście nie doszło do pożaru. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-4 #1 marianno 2020-09-05 22:48
Dom na zdjęciu w tragicznym stanie (nie od wybuchu gazu). Widać, iż priorytety właściciela były inne niż jego remont.
Cytować
+3 #2 Ja 2020-09-05 23:39
Zastanów się nad tym co piszesz
Cytować
0 #3 Ja 2020-09-05 23:41
Na tym portalu chociaż piszą prawdę
Cytować
+3 #4 Żaba 2020-09-06 09:12
[ name="marianno" ]Dom na zdjęciu w tragicznym stanie (nie od wybuchu gazu). Widać, iż priorytety właściciela były inne niż jego remont.
Możesz się nie wypowiadać na temat tego domu nie byłeś tam ani nie jesteś z rodziny to się nie wypowiadaj!!!
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.