Meteorolodzy informują, że w ciągu najbliższych dni deszczowa pogoda nas nie opuści. Na drogach jest
Ciągle pada. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie, przekonał się o tym kierowca tej ciężarówki

Meteorolodzy informują, że w ciągu najbliższych dni deszczowa pogoda nas nie opuści. Na drogach jest niebezpiecznie i ślisko. Uważajcie!

Od soboty (27.04) w naszym regionie, po wybitnie "letniej" aurze, spadła temperatura i mamy opady deszczu. Mieszkańcy powiatu wadowickiego z obawami patrzą w niebo przed majówką i niestety nie mamy dla nich dobrych wiadomości.

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, iż na terenie naszego regionu w ciągu najbliższych dni dalej będzie padać. Prognozuje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i okresami silnym: miejscami od 25 do 40 mm.

Padający deszcz i deszczowa aura niestety nie sprzyja kierowcom. Na drogach jest ślisko i niebezpiecznie. Ciągle dochodzi do groźnych zdarzeń na naszych drogach związanych z niedostosowaniem prędkości  do warunków na drodze, czy po prostu nieuwagą.

We wtorek (30.04) rano na śliskiej jezdni, na drodze krajowej nr 52 na wylotówce z Wadowic w stronę Krakowa, kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i utknął w rowie. Aby wyciągnąć ciężki pojazd z opresji, wezwano większy sprzęt.

Policja apeluje do kierowców o rozwagę.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Zaskka 2019-04-30 11:31
Tak to już jest z tymi dużymi pojazdami w tym kraju, że mało który ma opony zdatne do użytku...
Ale tak to już jest w tej polszy. Potem patrzą na statystyki wypadków i ooo w Niemczech jest o 60% mniej wypadków rocznie to naleśniki wina predkosci trzeba ograniczeń więcej wprowadzać, a przy okazji więcej pieniążków z mandacikow nam wpadnie
Cytować
+9 #2 Dzik 2019-04-30 12:53
Człowieku nie masz pojęcia jak do tego doszło a udzielasz się i zgrywasz się jak byś był na miejscu.
Cytować
-2 #3 Zaskka 2019-04-30 15:27
Cytuję Dzik:
Człowieku nie masz pojęcia jak do tego doszło a udzielasz się i zgrywasz się jak byś był na miejscu.

Yyyyyy a ty napewno do mnie pijesz warchlaczku?
Bo nie pamiętam bym odniósł się do zdarzenia ze zdjęcia...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.