Ponad 10 zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników gasiło potęzny pożar drewnianej stodo
Potężny pożar stodoły w Radoczy. Dym widać było z daleka

Ponad 10 zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników gasiło potęzny pożar drewnianej stodoły z sianem i sprzętem rolniczym. Ogień i dym widać było z daleka. Nikomu na szczęście nic się nie stało

We wtorek (5.03) około godziny 19:00 służby ratunkowe otrzymały informacje pożarze stodoły w Radoczy przy ulicy Zacisze. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z okolicznych OSP, w sumie ponad 10 zastępów.

Po przybyciu na miejsce, okazało się, że pożar drewnianej konstrukcji jest już mocno zaawansowany. Sytuacji nie ułatwiał wiatr i padający deszcz.

Stodoła ze sporą zawartością siana a także drobnego sprzętu gospodarczego i rolniczego praktycznie doszczętnie spłonęła. Ogień udało się w miarę szybko ugasić nie zagroził on sąsiadującemu budynkowi mieszkalnemu.

W pożarze nic na szczęście nikomu się nie stało. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.