W miejscowości Marcyporęba (gmina Brzeźnica) w nocy doszło do zapalenia się na drodze samochodu osob
Seat leon spłonął doszczętnie. To przez zwarcie w instalacji elektrycznej

W miejscowości Marcyporęba (gmina Brzeźnica) w nocy doszło do zapalenia się na drodze samochodu osobowego. Mimo szybkiej akcji strażackiej, pojazd spłonął doszczętnie.

We wtorek (15.05) około 1:50 w nocy służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze samochodu seat leon na drodze w Marcyporębie (gmina Brzeźnica). Na miejsce niezwłocznie zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z OSP Wysoka.

Po przybyciu na miejsce ochotników pożar objął już znaczną część komory silnika i rozprzestrzenił się na dalszą część pojazdu. Przystąpiono do gaszenia. Niestety samochodu nie udało się uratować, spłonął doszczętnie. Jego kierowcy na szczęście nic się nie stało, najadał się jednak sporo strachu.

Przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej w komorze silnika – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.