Ktoś złośliwie przecina opony w samochodach na parkingu przy bloku nr 36 i 38 na ulicy Lwowskiej w Wad
Ktoś złośliwie przecina opony na parkingu

Ktoś złośliwie przecina opony w samochodach na parkingu przy bloku nr 36 i 38 na ulicy Lwowskiej w Wadowicach. Jego ofiarą padło już kilka pojazdów. Sprawa została zgłoszona na policję.

Taka przykra historia. Od jakiegoś czasu ktoś złośliwie przecina opony w samochodach na parkingu przy bloku nr 36 i 38 na ulicy Lwowskiej w Wadowicach. Auta były postawione w miejscu dobrze oświetlonym, ale jednak mało widocznym z okien bloków.

W jednym moim samochodzie mitsubishi colt w ciągu dwóch nocy ktoś przeciął najprawdopodobniej nożem dwie opony. To samo spotkało dwa tygodnie temu moją siostrę i jej volvo — mówi nam Paweł, mieszkaniec jednego z bloków, który poinformował nas o całej sprawie.

Niestety wszystkie opony nadawały się do wyrzucenia, bo takiego uszkodzenia nie da się naprawić. Koszt nowej opony w zależności od marki samochodu waha się od 150 do 300 złotych.

Jak się okazuje, to nie jedyne przypadki. W ostatnich tygodniach poprzecinane zostały opony w kilku innych samochodach. Część z ich właścicieli zgłosiła sprawę na policję. Niektórzy dopiero w rozmowie z sąsiadami dowiedzieli się, że nie są to przypadkowe uszkodzenia. Oni również wybierają się zgłosić sprawę na komendę.

Sprawca na razie zostaje nieuchwytny, ale w przypadku zatrzymania grozi mu grzywna a także naprawienie szkód.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 Bystry 2017-09-18 18:27
Patrzac na zdjęcie nr 7 ten, kto dokonuje tych niecnych czynów, dba o zdrowie i życie użytkowników tychże aut. Zgroza mieć takie opony !
Cytować
-11 #2 Bystry 1 2017-09-18 21:50
Takie uszkodzenie opony jest do naprawy tylko nie wiedza mówi że się nie da!!!
Cytować
-9 #3 BMW 2017-09-19 00:17
https://www.youtube.com/watch?v=aVy-LeEzVlk
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.