Biegiem, z kijkami, z psami! W sobotę (21.04) o godzinie 10:00  w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie si
Zapraszają na Bieg na Golgotę. Zbierają pieniądze dla Sebastiana

Biegiem, z kijkami, z psami! W sobotę (21.04) o godzinie 10:00  w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się IV Charytatywny Bieg na Golgotę. Podczas niego odbędzie się  zbiórka funduszy dla będącego w śpiączce Sebastiana Kryty.

W sobotę (21.04) o godzinie 10:00  w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się IV Charytatywny Bieg na Golgotę. Głównym organizatorem biegu jest CKSiT w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz UKS Sokolik w Przytkowicach.


Głównym celem biegu jest zbiórka funduszy na rehabilitację dla Sebastiana Kryty, który 8 maja 2017  uległ tragicznemu wypadkowi, po którym zapadł w śpiączkę. Pomimo uszkodzenia mózgu reaguje na bodźce zewnętrzne. Sebastian potrzebuje leczenia, rehabilitacji, środków medycznych).

Organizatorzy chcą także popularyzować bieganie, marsze Nordic Walking, psie zaprzęgi (canicross), propagowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Młodzież z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawodawczego nr 2 w Wadowicach podczas biegu będzie promowała transplantację (krwiodawstwo, dawstwo szpiku kostnego, narządów) w ramach kampanii „Drugie Życie- Transplantacja. Masz dar uzdrawiana”. Na specjalnie przygotowanym stoisku informacyjnym uczennice z liceum będą rozdawały oświadczenia woli, ulotki oraz udzielały informacji  na temat transplantacji.

Warunki uczestnictwa w biegu:
- wykupienie cegiełki w postaci numeru startowego
- osoby poniżej 18 roku życia zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL
- wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty, legitymacja).
- zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- zgłoszenia można dokonać również w Biurze Zawodów w dniu zawodów od godziny  10:00.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.