Wakacje na półmetku, a w ENGLISH OK nauka trwa cały czas. Warto wykorzystać ostatni wakacyjny miesią
Masz poprawkę? Pomoże ENGLISH OK!
artykuł sponsorowany

Wakacje na półmetku, a w ENGLISH OK nauka trwa cały czas. Warto wykorzystać ostatni wakacyjny miesiąc na naukę w naszej szkole.

W ciągu minionego miesiąca przeprowadziliśmy pierwszą turę kursu wakacyjnego. Przypominamy, że właśnie rozpoczynamy podobny kurs w drugim terminie, pomiędzy 1 a 24 sierpnia. Zapraszamy także na kursy przygotowujące do egzaminów poprawkowych z języka angielskiego oraz z matematyki. W okresie wakacyjnym dostępne są także zajęcia indywidualne.

Jeżeli chcesz wykorzystać wolny czas na podszkolenie swoich językowych umiejętności lub solidnie przygotować się do poprawki, nie czekaj! Kursy w ENGLISH OK! są właśnie dla Ciebie.

W celu dokonania zapisu zapraszamy do siedziby szkoły w Wadowicach przy ulicy Krakowskiej 30. Zapisów można dokonywać też drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 535 82 99 77.

 

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl