Kancelaria „Actio” pomoże skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej na zakupionej działce. W
Oto 3 metody jak skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej
artykuł sponsorowany

Kancelaria „Actio” pomoże skutecznie uzyskać dostęp do drogi publicznej na zakupionej działce. W każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Trzeba przyznać, że żyjemy w czasach kiedy każdą, ale to naprawdę każdą działkę stara się obecnie wykorzystać pod zabudowę. Nieważne czy jednorodzinną czy też wielorodzinną. Mieszkanie w blokach stało się passe w związku z tym, tzw. mieszczuchy gromadnie przenoszą się na przedmieścia, a tam działek pod zabudowę coraz mniej. Doszło wiec do tego, że kupują co popadnie. Działka rolna bez dostępu do drogi publicznej – wszystko jedno! Przecież kolega z korporacji też taką kupił i jakoś się wybudował, to co mi się nie uda?

Otóż nie! Bez dostępu do drogi publicznej, na pewno nie!

Dlaczego? Bo, aby uzyskać pozwolenie na budowę działka musi mieć dostęp do drogi publicznej i koniec.

I co wówczas zrobić? Są na to 3 metody:

  1. Umowne ustanowienie służebności drogi koniecznej

Jeżeli nasza działka nie ma dostępu do drogi publicznej, a mieliśmy to szczęście, że otaczają nas sami życzliwi sąsiedzi, możemy po prostu dogadać się z którymkolwiek z nich i wytyczyć drogę po jego działce. Oprócz oczywiście zgody sąsiada, koniecznym będzie w tej sytuacji przygotowanie odpowiedniego dokumentu z zachowaniem formy aktu notarialnego.

Doświadczenie życiowe jednak uczy, że posiadanie życzliwego sąsiada to co najmniej jak trafienie szóstki w totka, dlatego też warto zapoznać się z pozostałymi metodami które znajdziesz na naszym blogu pod tym linkiem: http://tiny.pl/g8gt3

Chcesz się w swojej sprawie skonsultować, wejdź na http://www.kancelaria-actio.com/kontakt/ wypełnij formularz zgłoszeniowy, bądź zadzwoń bezpośrednio na nr: 12 411 05 94 i umów się na spotkanie.

Pamiętaj, że w każdy czwartek uzyskasz Bezpłatną Poradę Prawną nie tylko w tej sprawie!!!

Jeżeli jesteś z Wadowic lub okolic umów się na spotkanie w Oddziale Kancelarii „Actio”, który znajduje się przy ul. Lwowskiej 16, Centrum Handlowe „HEUREKA”, piętro II.

Szczegóły znajdziesz na www.kancelaria-actio.com

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl