Od jakiegoś czasu pieszych i kierowców na placu Bohaterów Getta w Wadowicach straszy sporej wielkości
Dziura na placu targowym. Można urwać koło albo złamać nogę

Od jakiegoś czasu pieszych i kierowców na placu Bohaterów Getta w Wadowicach straszy sporej wielkości dziura, na której można urwać koło bądź złamać nogę.

Jak skarżą się nam czytelnicy, od jakiegoś czasu w jezdni na placu Bohaterów Getta w Wadowicach zrobiła się spora dziura. Nieuważny kierowca może na niej urwać koło samochodu, łatwo też nie mają piesi, bo złamać czy zwichnąć nogę na czymś takim nietrudno.

Na razie nikomu na szczęście się nic nie stało, ale to pewnie kwestia czasu. Wadowicki magistrat podobno zna sprawę, ale jakoś nie reaguje.

Może najwyższa pora to w końcu naprawić?

Jeśli już dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia na dziurze, można starać się o odszkodowanie wynikłe w wyniku zaniechania. Warto na miejsce wezwać policję, udokumentować sprawę i miejsce. W miarę możliwości postarajmy się także o świadka, który jako osoba bezstronna mógłby opisać sytuację.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 olo 2023-06-27 12:43
to nie dziura, a wykruszenie - worek masy na zimno 5 minut i po robocie - trzeba chcieć - ale w Wadowicach to "przetarg zrobią" wtedy jedyna godna firma remontować drogi i tu skasuje ekstra kasiorkę
Cytować
0 #2 wojtas 2023-06-27 13:26
Na Przymiarkach w Barwałdzie większa jest w mostku.
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.