Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach oraz Rada Osiedlowa nr 8 zaprasza na festyn "Czas na
 Wadowicka "piątka" zaprasza na festyn

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach oraz Rada Osiedlowa nr 8 zaprasza na festyn "Czas na zdrowie". Przygotowano sporo atrakcji!

W sobotę (3.06) w godzinach od 14:00 do 18:00 na terenach Szkoły Podstawowej nr 5 im. Mikołaja Kopernika w Wadowicach  odbędzie się festyn – „Czas na zdrowie”, na który zaprasza Rada Rodziców oraz Rada Osiedlowa nr 8.

W programie przewidziano wiele atrakcji, m.in. pokazy ratownictwa medycznego i służb mundurowych, konstrukcje dmuchane, jazda konna, malowanie twarzy, pokazy karate, Ogniska Pracy Pozaszkolnej.

Nie zabraknie wystęów uczniów szkoły, zawodów w układaniu Kostki Rubika – OPEN, fotobudki „Minionki”, konkursów z nagrodami w loterii fantowej, w której każdy los wygrywa (czeka wiele atrakcyjnych nagród: rowery, hulajnoga, akcesoria komputerowe, meble, huśtawka ogrodowa, kupony rabatowe, vouchery do kina, salonów piękności, siłowni, gabinetów specjalistycznych i wiele innych.

Będzie też co przekąsić: przygotowano ogródek grillowy, kawiarenkę, poczęstunek ekologiczny i owocowe szaleństwo, watę cukrową, lody, popcorn.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.